آموزش گام به گام تبدیل اسمارت فون به مودم
چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵
0 نظر
423 بازدید

حتما تاکنون شنیده اید که می توان اسمارت فون را به یک مودم وای فای تبدیل نمود. این ترفند در اسمارت فون های اندرویدی و ویندوزی به سادگی قابل اجراست. در این مقاله قصد داریم به شما بیاموزیم چگونه موبایل اندروید یا ویندوز فون خود را به یک Access Point بی سیم تبدیل کنید تا سایر دستگاه ها از جمله موبایل و لپ تاپ به آن متصل شوند. با آموزش این ترفند در گویا آی تی همراه باشید.

 

روش کار در اندروید

قبل از آن که موبایل خود را به یک مودم تبدیل کنید توجه داشته باشید که حتی المقدور یک بسته اینترنتی خریداری نمایید تا هزینه استفاده از اینترنت کاهش یابد.

در ابتدا وارد قسمت تنظیمات “Settings” شوید.

 

 

سپس بر روی گزینه Tethering And portable Hotspot کلیک نمایید.

 

 

سپس در این بخش گزینه “Portable Wi-Fi Hotspot” را فعال کرده و وارد قسمت “Wi-Fi Configure” شوید تا یک نام برای مودم خود انتخاب نمایید. در آخر نیز بر روی گزینه “Save” کلیک نمایید.

 

 

ویندوز فون (Windows Phone)

برای تبدیل گوشی های ویندوز فون به مودم می بایست در ابتدا وارد تنظیمات (Setting) گوشی شوید. سپس بر روی گزینه “Internet Sharing” کلیک کنید و حالت آن را از off به on تبدیل کنید.

 

 

سپس در فیلد “Broadcast Name” باید نامی برای مودم مجازی خود انتخاب نمایید. در قسمت “Password” نیز باید یک پسورد جهت اتصال سایر کاربران به مودم بنویسید.

 

 

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر