اپلیکیشن ها چگونه ساخته میشوند؟؟
سه شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۴
0 نظر
962 بازدید

خیلی از ما اپلیکیشن هایی بر روی اسمارت فون خود داریم که کارها را برای ما بسیار راحت کرده اند.حالا این اپلیکیشن ها چگونه ساخته میشوند یا اینکه اگر خود ما ایده ای داشته باشیم باید چه کاری انجام دهیم؟با ما همراه باشید...

 

 یکی از بزرگترین شرکت های ساخت اپلیکیشن Nodes است.یک کمپانی دانمارکی که شعبه های زیادی در سراسر دنیا دارد و 7 سال از فعالیت آن میگذرد.برای برند ها و شرکت های مهم و بزرگ مانند BMW و Samsung و ... اپلیکیشن طراحی کرده اند.مشتریان میتوانند با برنامه های ناقص خود به این کمپانی مراجعه کرده تا ان را کامل کنند یا اگر ایده ای دارند با این تیم ان را به اجرا در آورند.یکی از مشکلاتی که افراد برای ساخت اپلیکیشن دارند این است که همه چیز را درباره فکر خود میدانند و بر روی آن بسیار کار کرده اند ولی در قالب یک برنامه نمیگنجد.بهترین روش ساخت یک نسخه آزمایشی و ساده است که در دسترس عموم قرار گیرد و متناسب با بازخورد مردم مشکلات آن رفع و به نکات مثبت آن بیشتر توجه شود.

 

برای اپلیکیشن های مربوط به سیستم عامل iOs باید از 2 فته قبل شرو ع کرد به ساخت.زیرا سخت گیر تر است.در اندروید میتوان همان موقع اپلیکیشن را وارد بازار کرد.مثلا میخواهیم یک برنامه طراحی کنیم که روز تولد دوستانمان را به ما یاداوری کند و به صورت خودکار یک پیام تبریک ارسال شود.

 

-ابتدا یک تصویر از اپ که چگونه در ان اطلعات رد و بدل میشود کشیده میشودمثلا باید backend یا وبسایت پشت پرده یا کنترل کننده اپ.

 

-دانستن منابع قابل دسترس اپلیکیشن مانند هواشناسی , مکان یاب یا مخاطبین و ... . مثلا برای اپ روز تولد باید به فیسبوک متصل شود تا روز تولد دوستان من را حدس بزند.

 

-باید بدانیم نیاز به چند صفحه داریم و نکات دیگر.

 

به طراحی شکل و گرافیک اپ میرسیم و بعد برنامه نویسی و کدینگ.در زمینه تولید اپلیکیشن فعالیت های زیادی دیده می شود.

 

برای نوشتن یک اپلیکیشن ساده و ابتدایی نیازی به رفتن به شرکت های بزرگ نیست,با یاد داشتن کمی کد نویسی میتوانید برنامه خود را بنویسید.

 

برنامه قدرت بخشیدن به اپلیکیشن خود نیاز به سرمایه هم دارید.


شما ایده ای برای یک اپلیکیشن جدید دارید؟

منبع : وب سایت بروزرسانی

با ما در کانال دید و انرژی مثبت همراه شوید. منتظر حضور سبز شما هستیم. برای ورود روی عکس زیر کلیک کنید

 

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر