با Makeup Plus به راحتی خود را آرایش کنید
پنجشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۵
0 نظر
544 بازدید


با Makeup Plus به راحتی خود را آرایش کنید

 

یک اپلیکیشن خیلی جذاب و سرگرم کننده برای خانم های عزیز در سیستم عامل های اندروید و iOS که به رایگان منتشر شده است.با ما همراه باشید.

 

 اینکه خانم ها قبل از خرید لوازم آرایش بدانند چه رنگ و چه مدلی به صورت آن ها می اید بسیار جالب است و  با اپلیکیشن Makeup Plus میتوانند برای خود رژ لب یا خط چشم و ... را انتخاب کنند. با MakeUpPlus نتیجه استفاده از هر کدام را روی صورت خود ببینید، ترکیبشان کنید و در شبیه‌ساز فوق‌العاده این اپلیکیشن نتیجه را مشاهده کنید. حالا راحت‌تر می توانید تصمیم بگیرید چه آرایشی به شما بیشتر می‌آید.

 

 MakeUpPlus اجزای مختلف چهره شما را تشخیص می‌دهد و به شما امکان می‌دهد با چند تماس انگشت انواع سایه چشم، خط چشم، رژ لب، رژ گونه و... را روی صورت خود امتحان کنید. نکته جالب هوشمندی این اپلیکیشن در تطبیقِ آرایش مورد نظر روی چشم، لب و... آدم‌های مختلف است. این فیلترها روی عکس‌های با نور کم هم کار می‌کنند. علاوه بر این، MakeUpPlus قابلیت تشخیص چند چهره در یک عکس را هم دارد، در نتیجه می‌توانید هم یک آرایش یکسان را روی صورت خود و دوستتان امتحان کنید، هم هم‌زمان در یک عکس چند آرایش مختلف روی صورت افراد آن بگذارید.

لینک دانلود برای اندروید و iOS قرار داده شده است.

طراحی انواع وب سایت های شرکتی
طراحی انواع وب سایت شخصی
فروش پنل مدیریتی پیامک
آموزش بازاریابی در اصفهان
طراحی وب سایت در اصفهان
نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر