بسته مقدماتی primary

آیا شما معلم دوره مقدماتی زبان انگلیسی هستید که در جستجوی ابزاری ساخته و پرداخته شده جهت استفاده مدرس در هر دوره یا هر کتاب آموزشی می باشد؟ آیا می خواهید شاگردان شما از فعالیتهای مهیج آن لذت ببرند؟

این نرم افزار تنها چیزی است که شما به آن احتیاج دارید. به دلیل آنکه این نرم افزار جهت آموزشی شاد، مفرح و برای تشویق در کلاسهای مقدماتی طراحی گردیده است.
این نرم افزار مجموعه ای از هفت معلم راهنما، بازیها و فعالیتهای چند رسانه ای می باشد. همچنین این نرم افزار شامل همۀ لغات کلیدی مورد نیاز: زبان آموزان مبتدی، آزمون ها و آزمون دهندگان و بازی های قابل تغییر توسط مخاطب بوده که به شما اجازه می دهد، لغات مورد نظر جهت تمرین خود را، انتخاب نمایید. این نرم افزار برمبنای منابع مرجع استفاده شده در آن، جوابگوی درخواست طیفی از روش های آموختن و فراگیری خواهد بود.
در این نرم افزار یک منبع قابل انعطاف همراه با املاءهای درست و تلفظ های صحیحی بصورت انگلیسی- انگلیسی و انگلیسی- آمریکایی، برای شما تهیه گردیده، که شما میتوانید بر اساس نیازتان آنرا انتخاب کنید. ساختارهای کلیدی عبارتند از:
* روش استفادۀ آسان همراه با نکات کلیدی برای مدرسین
* شامل یک سری متنوع از بازیها و فعالیتها که جهت تکمیل هر درس و بوجود آوردن آموزشی شاد طراحی گردیده است.
* بازیهای انعطاف پذیر ی که به شما اجازه می دهد لغاتی را که می خواهید تمرین کنید، خودتان انتخاب و امتحان کنید ( سیستم انتخاب آسان توسط زبان آموزان مبتدی ، براساس نوع لغات، اجزای کلام، تعداد سیلابها، حرف اول یک کلمه و ... )
* محدودۀ گسترده ایی از فعالیتها (منابع مناسب برای روش های یادگیری و آموزش)
* قابلیت دسترسی بازیها و فعالیتهای این نرم افزار در کلاس به صورت مستقیم از طریق کامپیوتر و پروژکتور

 

 

قیمت: 50.000 ریال