تاثیر تعداد صفحه سایت بر سئو
سه شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۴
1 نظر
857 بازدید

 "نگاه گوگل به تعداد صفحه سایت"

تاثیر تعداد صفحه سایت بر سئو یک ماه پیش گوگل سیستمی را معرفی کرد که …
 

یک ماه پیش گوگل سیستمی را معرفی کرد که از طریق آن سایت های کوچک اگر احساس میکنند که باید جایگاه بهتری در نتایج گوگل داشته باشند بتوانند دلایل خود را به گوگل اعلام کنند. در 6 آبان 92 مت کاتس مدیر ارشد گوگل در یک ویدئو آموزشی رسما اعلام کرد که تعداد صفحه یا مطالب یک سایت تاثیر مستقیم بر سئو آن نخواهد داشت.
احتمالا شما هم با سایت هایی مواجه شده اید که با استفاده از روبات مطالب را از سایت های مختلف اینترنت جمع آوری کرده و بر روی دامنه خود منتشر میکنند به این امید که با افزایش صفحات شانس خود را در کسب بازدیدکننده از گوگل افزایش دهند. حتی اگر گوگل بعد از مدتی این سایت ها را جریمه نکند مطمئن باشید که موفقیتی در درازمدت کسب نخواهند کرد.


به گفته مت کاتس سایت هایی با مطالب و صفحات بیشتر از دو نظر شانس بالایی دارند، البته اگر مطالب کپی نباشند:

با افزایش تعداد صفحات شما این شانس را خواهید داشت تا برای کلمات کلیدی بیشتری مطالب را سئو کرده و هدف گذاری خود را گسترده کنید، زیرا در حالت عادی نمیتوان بیش از دو تا سه کلمه کلیدی اصلی را برای یک صفحه از سایت متصور شد.
سایت های با صفحات زیاد و مطالب مفید شانس بیشتری برای کسب بک لینک های واقعی و معرفی از طرف سایر سایت ها خواهند داشت که بر اعتبار آن و کسب جایگاه بهتر در نتایج گوگل موثر است. همچنین افزایش بک لینک شانس ورود روبات های گوگل به سایت شما و ایندکس صفحات را بالا خواهد برد.

منبع :websima.com

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر
 
<a href="http://www.liositesaz.com">ساخت سایت </a>
۱۳۹۵/۰۶/۱۸ ۱۶:۲۳
سلام مطلب خوبی بود ممنون از شما