ترفندهای جالب کیبورد اپل
یکشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۵
0 نظر
548 بازدید

ممكن است بسياري از كاربران اپلي با اين دسته از ترفند ها آشنا باشند ، اما يادآوري ترفندهاي جالب كيبورد ممكن است براي بعضي از كاربران كه به تازگي با آيفون آشنا شده اند ، جذاب باشد.با ما همراه باشید.

1. در زیر حروف معمولی کیبورد آیفون چندین کاراکتر پر کاربرد وجود دارد که تنها با فشار بیشتر بر روی هر یک از کارکتر‌ها ظاهر می‌شوند. برای مثال فشار زیاد بر روی دکمه خط فاصله شما را با انواع مختلف خط فاصله رو به رو می‌کند و در هر کدام از کلید‌های دیگر کیبورد نیز علامت ها و کاراکتر‌های بیشتری وجود دارد.

 

2. احتمالا  شما از کیبورد آیفون خود استفاده می‌کنید بدون اینکه بدانید راه حل بسیار آسانتری در اضافه کردن علائم به پیام‌های متنی وجود دارد. به جای اینکه هر بار بر روی دکمه 123 و دوباره زمانی که علامت را اضافه کردید، بر روی ABC تپ کنید. بسیار راحت می‌توانید دکمه 123 را نگه دارد و سپس دست خود را به سمت علامتی که قصد دارید در متن درج شود، بکشید. همین که علامت به متن اضافه شد، کیبورد دوباره به حالت نوشتاری با حروف الفبا در خواهد آمد.

 

3. ترفند سوم نیز نقطه گذاری با دوبار تپ بر روی space کیبورد است؛ بدین معنی که شما با دوبار تپ کردن سریع بر روی space کیبورد می‌توانید در آخر جمله خود نقطه بگذارید و زمانی که دوباره شروع به نوشتن کنید، نوشته شما با یک فاصله از نقطه گذاشته شده آغاز خواهد شد.

4.بهترين روش براي پاك كردن يا برگرداندن متن ، تكان دادن دستگاه ميباشد. براي اينكار كافيه ديوايس را سريع تكان دهيدتا گزينه Undo بيايد ، دوباره حتي بعد از undo دوباره تكان دهيد گزينه Redo نمايان ميشود.

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر