تنها قطعه ای که در آیفون قابل تعویض نیست
شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۵
0 نظر
427 بازدید

آیفون های جدید روز با امکان تعمیر پذیری راحت تر معرفی می شوند به طوری که امکان تعویض قطعات مهم آسان تر می شود اما کماکان یک قطعه است که قابل تعویض نیست.با ما در ادامه همراه باشید.

بهتر است از همین آغاز به شما بگویم که دکمه هوم گوشی هایی که حسگر اثر انگشت دارند قابل تعویض نیست و در صورتی این قطعه گوشی شما دچار مشکل شود دیگر قابل تعویض نیست اما دلیل این امر چیست و چرا این قطعه کوچک را نمی توان در صورت بروز مشکل تعویض کرد؟

 

 

دلیل عدم تعویض این قطعه امنیتی است و به این دلیل که کسی به اطلاعات شما دسترسی نداشته باشد این دکمه قابل تعویض نیست چرا که در صورتی این قطعه تعویض شود باز هم حسگر اثر انگشت دستگاه کار نخواهد کرد.این موضوع نگهداری شما از این قطعه را مهم تر می کند چرا که با وجود تست های سخت افزاری زیادی که اپل بر روی این قطعه انجام داده است باز هم طرز استفاده شما از این دکمه بسیار مهم است.

خراب شدن این دکمه دلایل مختلفی می تواند داشته باشد اما رطوبت و آب خوردگی را می توان مهمترین دلیل خراب شدن این دکمه دانست البته در بعضی از زمان ها نفوذ گرد و غبار به پشت این دکمه باعث سفت شدن و عدم کارکرد مناسب این دکمه می شود که در این مواقع با باز شدن دستگاه پشت آن قابل تمیز شدن است.

این موضوع که اپل چگونه قابلیت تعویض این دکمه را بسته است حتما فکر شما هم درگیر کرده است اما به نظر میرسه حسگر انگشت هر دستگاه توسط یک سریال توسط برد دستگاه شناسایی می شود و در صورت تعویض آن برد دستگاه سریال دکمه هوم جدید را شناسایی نخواهد کرد.

در پایان باید گفت که اپل در جوانب امنیتی فکر همه جاشو کرده و امکان تعویض این قطعه کوچک را بسته است تا دیگران تنوانند با تعویض آن به اطلاعات دستگاه دسترسی داشته باشند.

افزایش آمار بازدید سایت
افزایش آمار بازدید سایت در گوگل
طراحی انواع وب سایت های شرکتی
طراحی انواع وب سایت اداری
طراحی انواع وب سایت شخصی
طراحی وب سایت توسط گروه بازاریابی نوین برتر
فروش پنل مدیریتی پیامک
آموزش بازاریابی در اصفهان
طراحی وب سایت در اصفهان
نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر