ثبت فناوری جدید توسط اپل
پنجشنبه ۰۵ مرداد ۱۳۹۶
0 نظر
139 بازدید

 همه ما میدانیم که اپل تصمیم دارد به زودی آیفون 8 و یا آیفون پرو و یا آیفون با هر اسمی دیگر را معرفی خواهد کرد. اپل برای اولین بار آیفون 5.8 اینچی با نمایشگر OLED را رونمایی خواهد کرد.در خبرهای قبلی خوانده ایم که تولید پنل های آیفون جدید بر عهده سامسونگ خواهد بود ،این در حالی است که سامسونگ بزرگ ترین تولید کننده نمایشگرهای OLED می باشد.

مطمئنا اپل برای تولید پنل های خود تنها به سامسونگ که رقیب اصلی اش می باشد متکی نمی شود.در همین راستا خبرگزاری کره ای ET News گزارش می دهد اپل به تازگی ماشین آلات انباشت شیمیایی تبخیری (CVD) را خریده و مرکز تحقیق و توسعه ای را در تایوان به توسعه فناوری صفحات اولد اختصاص داده است.

 هرچند بعید به نظر می رسد که اپل مستقیماً در روند تأمین مواد اولیه و تولید محصول دخالت داشته باشد.این نوع ماشین آلات بسیار کمیاب می باشد و در حال حاضر تنها در دستان شرکت Canon Tokki می باشد. اپل با خرید این نوع تجهیزات توزیع بهتری از این فناوری را ایجاد کرده است.

اما این نکته قابل توجه است که اپل دو مدل جدید دیگر با نام های 7s و 7s plus را با صفحه نمایشی از نوع LCD  معرفی خواهد کرد و این نوع پنل جدید را فقط برای آیفون 8 تولید خواهید کرد.اما به دلیل اینکه هنوز اپل نمی تواند به صورت انحصاری تولید این نوع پنل را برای آیفون 8 بر عهده بگیرد ،برای تولید اولیه آن برای آیفون 8 از سامسونگ کمک میگیرد.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر