فعالیت های جدید و هیجان انگیز در اینستاگرام در آینده ای نزدیک
پنجشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۵
0 نظر
410 بازدید

 این روزها کاربران زیادی در اینستاگرام کسب و کارهای مختلفی را انجام می دهند . اما در اینستاگرام برای استفاده از لینک محدودیت وجود دارد و کاربران مجبور هستند فقط لینک خود را در قسمت بیو اینستا قرار دهند ،همین امر اثر تبلیغات را کاهش  می هد.

 

در همین راستا اینستاگرام متوجه فعالیت های کاربران در این زمینه شده است وتصمیم گرفته است که روند خرید و فروش را تغییر دهد که از این طریق کاربران بتوانند راحتر خریدهای خود را انجام دهند و هم چنین در طرف مقابل برای فروشنده امکان معرفی محصول هم فراهم باشد.

 

از هفته آینده کاربران اپلی می توانند از این قابلیت بهره مند شوند. این قابلیت مانند تگ افراد در پست ها عمل می کند که برای استفاده از این قابلیت کافی است بروی آیکون سبد خرید محصول کلیک کنند ،با کلیک کردن روی آن، آیتم هایی که در داخل تصویر قابل خریداری است همراه با توضیح کوتاه و قیمت مشخص می شود.با کلیک بروی این گزینه کاربر به صفحه مرورگر جدید هدایت نمی شود.بعد از اینکه کاربر اطلاعات مربوط به محصول را مشاهده کرد در صورت تمایل می تواند با کلیک بعدی وارد صفحه سایت محصول شود و آن را خریداری کند.

 

اینستاگرام قص دارد در وهله اول فقط برندهای معروف را در این قضیه شریک کند وبه مرور برای  تمام برنده ها قابلیت فروش محصول فرهم خواهد شد.

 

منبع:phonearena

 

افزایش آمار بازدید سایت
افزایش آمار بازدید سایت در گوگل
طراحی انواع وب سایت های شرکتی
طراحی انواع وب سایت اداری
طراحی انواع وب سایت شخصی
طراحی وب سایت توسط گروه بازاریابی نوین برتر
فروش پنل مدیریتی پیامک
آموزش بازاریابی در اصفهان
طراحی وب سایت در اصفهان
نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر