امیدوارم این روزهایتان شادتر و سبزتر از روزهای قبل باشد و با انرژی مضاعف و با قدم‌هایی استوار به سوی آینده گام بردارید.

هزاره سوم را هزاره تغییر می‌نامند. هر شخص یا پدیده‌ای‌ که در این دنیاست برای آن‌که پایدار بماند باید هر از گاهی دست به تغییر بزند، چرا که تغییر در ذات خود، تحرک و پویایی را به همراه دارد. کسی که می‌خواهد تغییر کند باید جسارت دل کندن از ساحل‌های امن و طی کردن یک مسیر طولانی برای رسیدن به مکانی زیباتر را داشته باشد. موفقیت از شماره قبل در چنین مسیری گام گذاشته است. مدتی بود که شما همراهان موفقیت به شکل‌های مختلف از ما می‌خواستید که در نوع مطالب به‌خصوص در شکل ظاهری مجله تنوعی را ایجاد کنید.

ما این خواسته شما را به دیده منت پذیرفتیم و پس از انجام بررسی‌های لازم تصمیم گرفتیم که از شماره قبل این تغییرات را در مجله اعمال کنیم.

عزیزان موفق! عده بسیار زیادی از خوانندگان از طریق تماس تلفنی و پیامک از این تغییرات استقبال کردند و البته تعداد کمتری هم بودند که چندان راضی به نظر نمی‌‌رسیدند. ما از لطف و انرژی مثبتی که موافقان به ما دادند سپاس‌گزاریم و از احساس مسوولیت منتقدان رویکرد جدید نسبت به مجله خودشان نیز تشکر کنیم و به این دوستان نیز می‌گوییم که موفقیت هنوز در ابتدای مسیر طولانی تغییر است، آن‌چه در شماره قبل دیدید نخستین شماره پس از اعمال تغییرات جدید بود و طبیعی بود که اشکالاتی هم داشته باشد. سعی می‌کنیم در آینده سمت‌ و سوی تحولات را به جهتی ببریم که رضایت همه خوانندگان گرامی را تا حدی جلب کند، هرچند که به دلیل تنوع سلیقه‌ها جلب رضایت کامل همه خوانندگان کاری دشوار است. از شما می‌خواهیم که نظراتتان درباره مجله را همچنان از طریق پیامک به ما منتقل کنید و در ادامه این مسیر با ما باشید. «موفقیت» بدون شما یک نام بیشتر نیست اما با شما یک‌دنیا انرژی و شور است.