هفته آینده منتظر انتشار آفیس 2016 باشید
دوشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۴
0 نظر
1329 بازدید

 

شرکت مایکروسافت بامعرفی ویندوز 10 توانست بار دیگر محبوبیت از دست رفته را بازگرداند و توجه کاربران جهانی را به سمت خود جلب کند حال تصمیم دارد با انتشار نسخه نهایی آفیس 2016 تحت ویندوز خود بار دیگر جنجال در فضای مجازی به پا کند .

 

 این شرکت همچنان به توسعه محصولات خود ارائه می‌دهد و این طور که مشخص است هفته آینده مصادف با 22 سپتامبر نسخه جدید مجموعه نرم‌افزاری Office 2016 برای ویندوز عرضه خواهد شد.مایکروسافت تصمیم دارددر تاریخ 22 سپتامبر سال میلادی جاری نسخه بعدی مجموعه نرم‌افزاری Office برای ویندوز در رایانه‌های رومیزی به صورت عمومی عرضه می‌شود.کاربرانی که هم‌اکنون از Office 365 Personal و Home استفاده می‌کنند، در تاریخ مذکور می‌توانند به صورت دستی می‌توانند نصب ابزارهای Office 2016 روی سیستم عامل ویندوز را از سایت Office.com انجام دهند.

شرکت مایکروسافت تصمیم گرفته است از اکتبر 2015 یعنی ماه آینده عرضه عمومی ابزارهای Office 2016 را به صورت خودکار آغاز کند. آن دسته از کاربرانی که مشتری مایکروسافت محسوب می‌شوند و مجوز استفاده از مجموعه نرم‌افزاری این شرکت را در اختیار گرفته‌اند، می‌توانند از تاریخ اول سپتامبر بارگذاری Office 2016 را از Volume Licensing Center آغاز کنند. مجموعه نرم‌افزاری Office 2016 برای رایانه‌های رومیزی مبتنی بر سیستم عامل ویندوز نسخه جدید تمام ابزارهای Office 2013 را شامل می‌شود.شرکت مایکروسافت مارچ امسال نسخه پیش نمایش این مجموعه نرم‌افزاری را برای سیستم‌های عامل ویندوز7،8و 10 عرضه کرد تا تمامی لپ‌تاپ‌ها و تبلت‌ها بتوانند آن را در اختیار بگیرند.

 

منبع:ZDNet

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر