واژه نامه مقدماتی primary

سرانجام یک روش جدید که دامنه لغات زبان آموزان مبتدی را اصلاح می کند و  اعتماد به نفس را در فراگیری زبان انگلیسی توسعه می دهد به بازار آمد.
این محصول یک  واژه نامه بی نظیر لغات انگلیسی مقدماتی شامل: داستانهای متحرک، آهنگ ها، صفحات کار و فلش کارتها بعلاوه بیش از 300 کلمه تشریح شدۀ مورد نیاز برای آزمون مقدماتی زبان آموزان مبتدی می باشد.  این واژه نامه با اجزای توصیفی فوق بعنوان بهترین امتحان مقدماتی برای کلاسهای عمومی زبان ایده آل بوده  و قادر است با هر کتابی از هر ناشری در همان سطح و یا بصورت مجزا به تنهایی قابل استفاده باشد.
همچنین در این نرم افزار تصاویر و تلفظ ها برای هر کلمه با لهجۀ انگلیسی- انگلیسی و انگلیسی - آمریکایی  طراحی شده است. این واژه نامه  قادر است یک لغت جدید را بصورت بیادماندنی و جالب به هرزبان آموزی بیاموزاند.
این محصول بی نظیر، با تمام غنی بودن از کلمات روزمره انگلیسی، اما چون با ابزاری بسیار ساده توضیح داده می شود، جهت استفاده والدین در خانه ( حتی آنانی که دانش زبان انگلیسی آنها بالا نبوده، اما تمایل همراهی در فرآیند آموزش زبان انگلیسی کودکانشان را دارند)  نیز بسیارمناسب و  ایده آل می باشد.

 

 

 

قیمت: 50.000 ریال