چگونه تشخیص دهیم تلگرام در چه دستگاه هایی فعال شده است ؟
دوشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۴
0 نظر
1191 بازدید

چگونه تشخیص دهیم تلگرام در چه دستگاه هایی فعال شده است ؟

کاربران تلگرام در ایران روز به روز افزایش میابد به همین منظور بسیاری از کاربران از تلگرام خود در دستگاه های مختلف استفاده میکنند اما اگر تلفن همراهتان گم شود یا احساس کنید شخص دیگری به اکانت شما دسترسی دارد چاره کار چیست ؟در این مقاله به شما آموزش میدهیم که چگونه تشخیص دهید تلگرام در چه دستگاه هایی فعال شده است .

 

برای اینکه متوجه شوید چه کسانی به مسیج های تلگرام شما دسترسی دارند، مراحل زیر رو دنبال کنید تا مطمئن شوید که فقط خودتون به پیام های دریافتی دسترسی دارید:

۱- اپلیکیشن تلگرام رو باز کنید.

۲- به زبانه Settings که در پایین سمت راست صفحه قرار گرفته برید.

۳- روی Privacy and Security کلیک کنید.

 

 

۴- سپس گزینه Active Sessions رو انتخاب کنید: حال در اینجا کلیه رایانه ها، تبلت ها و تلفن های همراهی که هم اکنون به این حساب کاربری دسترسی دارند و میتونن از طرف شما پیام ارسال کنند و پیام هاتون رو بخونن رو مشاهده میکنید.

 

 

۵- در ذیل گزینه Current Session دستگاهی که باهاش دارین کار میکنین رو مشاهده میکنید. در ذیل بخش Active Sessions هم کلیه دستگاه های دیگر رو میتونید ببینید. اگر میخواهید دسترسی کلیه دستگاه ها غیر از همان دستگاهی که هم اکنون باهاش دارین کار میکنین به اکانتتون مسدود بشه، روی Terminate all other sessions کلیک کنید. اگر هم میخواهید فقط دسترسی برخی دستگاه های دیگر رو مسدود کنید.

منبع : وب سایت بروز رسانی

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر