کانال ها و گروه ها را در تلگرام دسکتاپ چگونه مخفی کنیم؟
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵
0 نظر
402 بازدید

کانال ها و گروه ها را در تلگرام دسکتاپ چگونه مخفی کنیم؟

در نسخه ی دسکتاپ تلگرام قابلیتی به نام workmode وجود دارد که با استفاده از ان می توانید کانال ها و گرو های خود را در تلگرام مخفی کنید.همراه ما باشید

شاید شما هم مطالب گروه ها و کانال ها را بخواهید برای مدتی مخفی کنید تا از شلوغی و گم شدن چت های دیگر جلوگیری کنید و در فرصت کافی در شب و یا ساعات بیکاری خود مطالب گروه های خود را مطالعه کنید.تلگرام حالت کار یا همان work mode را به همین منظور ایجاد کرده است. زمانی که شما این حالت را فعال می کنید گروه هایی را که از قبل Mute کرده اید، از لیست چت های شما مخفی می شوند.

 

 

برای این که این صفحه برای شما ظاهر شود باید اول مطمئن باشید که کیبورد خود را انگلیسی کرده اید بعد وارد قسمت setting در تلگرام شوید.کلمه workmode را بدون فاصله تایپ و enter را بزنید .دقت کنید زمانی که وارد setting می شوید جایی برای تایپ این کلمه وجود ندارد تنها لازم است صفحه setting باز باشد و شما تایپ کنید و enter را بزنید.

حال این صفحه برای شما نمایش داده می شود بر روی ok کلیک کنید.توجه کنید برای استفاده از این قابلیت با تلگرام شما اخرین ورژن باشد.

 

 

حال برای مخفی کردن همان طور که در شکل می بینیدبر روی hide muted chats کلیک کنید تا عمل مخفی شدن اعمال شود.و زمانی که خواستید چت های مخفی شده را باز گردانید بر روی show all chats کلیک کنید.

مخفی کردن کانال های تلگرام
کانال ها و گروه ها را در تلگرام دسکتاپ چگونه مخفی
ترفندهای تلگرام
تلگرام
کانال ها و گروه های تلگرام
افزایش رتبه در گوگل
بهینه سازی وب سایت
سئو و افزایش آمار بازدید
افزایش آمار بازدید سایت
افزایش آمار بازدید سایت در گوگل
طراحی انواع وب سایت های شرکتی
طراحی انواع وب سایت اداری
طراحی انواع وب سایت شخصی
طراحی وب سایت توسط گروه بازاریابی نوین برتر
فروش پنل مدیریتی پیامک
آموزش بازاریابی در اصفهان
طراحی وب سایت در اصفهان
نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر