آموزش تبدیل تصاویر زنده به فرمت gif در نسل جدید آیفون
چهارشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۴
0 نظر
1230 بازدید

افرادی که به تازگی به خانواده آیفون های نسل s وارد شدند شاید تمایل داشته باشند تصاویر متحرک و زنده را به فرمت gif تبدیل و ذخیره کنند.در ادامه مطلب به شما قدم به قدم آموزش داده می شود.با بروزرسانی همراه باشید.

 

به نمایش گذاشتن تصاویر زنده بر روی آیفون ۶اس و ۶اس پلاس بسیار جذاب است و به زیبایی اینکار انجام میشود. اما یکی از روش های خوبی که میتوان این تصاویر را برای دیگران و در محیط های مختلف نظیر شبکه هایی اجتماعی مانند فیسبوک و … به اشتراک گذاشت، این است که آنها را به یک عکس متحرک با GIF تبدیل کنید. درواقع هر تصویر زنده، ترکیبی از دو فایل JPEG و MOV است که به صورت یک مینی ویدیو در می‌آید و میتوان آنرا تبدیل به یک عکس متحرک کرد:

 

آموزش تبدیل تصاویر زنده به فایل GIF:

برای اینکار آیفون خود را از طریق کابل یو اس بی به کامپیوتر متصل کنید.
در سیستم عامل مک از طریق نرم افزار Image Capture و در ویندوز از طریق باز کردن پوشه‌ی تصاویر آیفون در My Computer، میتوانید فایل با فرمت MOV را از دیوایس خود به روی کامپیوتر انتقال دهید. زمان تهیه‌ی این فایل دقیقا با فایل عکس همراه آن یکی است. بنابراین فایل MOV را پیدا کنید و آنرا در دسکتاپ یا هرجایی که مایل هستید ذخیره کنید.

 

سپس کافی است که به وبسایت makeagif.com مراجعه کنید (نرم افزار GIF Brewery نیز برای مک توصیه میشود).

 

حال فایل MOV را بکشید (درگ کنید) و آنرا در کادر آپلود بالای صفحه رها کنید.

 

بعد از انجام مراحل آپلود شدن، درصورت موفقیت در آپلود میتوانید تصویر خود را به اشتراک بگذارید و یا آنرا بر روی سیستم خود دانلود کنید.

 

منبع:بروزرسانی

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر