تشخیص جعبه ی آیفون اصل با تقلبی
شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۴
0 نظر
1214 بازدید

موقعیتی را تصور کنید میخواهید موبایلی بخرید و میخواهید اولین کسی باشید که قوطی موبایل را باز میکند و آن حس و بوی زیبا و مطبوع کالای ارجینال و دست اول را خودتان حس کنید. حال تصور کنید شخصی قبل از شما محصول را باز کرده و آنرا دوباره بسته بندی کرده و قصد فروش آن به عنوان یک محصول دست اول را دارد. به یقین حس بدی به شما منتقل میشود.

 

متاسفانه این روزها در برخی از بازارهای داخلی چنین اتفاقی می افتد و برخی از فروشندگان سودجو اقدام به چنین کاری میکنند که هم قانونا و هم شرعا غیر قابل اغماض و دور از انسانیت است.


می خواهیم درباره ی پلمپ T آیفون با شما حرف بزنیم .
دو دستگاه آیفون سیکس در دو بسته بندی مختلف را که  مشاهده میکنید  در ظاهر کاملا شبیه هم هستند ولی اگر کمی از نزدیک نگاه کنیم تفاوت هایی دیده میشود.یک محصول ارجینال بسته بندی شده در کارخانه نباید هیچ گونه شیاری بر روی جعبه محصول ایجاد کند اگر دقت کنید یک محصول ارجینال با خطوطی موازی هم و با نظم خاصی کنار محصول کشیده شده و زیبایی و حس تازه بودن را القا میکند اما اگر کمی بیشتر دقت کنیم شیارهایی روی جعبه آیفون سیکس قلابی وجود دارد که یقینا زیبا نیست و کاملا مشخص میکند که به صورت دستی و با دستگاه های شرینک بسته بندی شده اند.


قلابی بودن محصول به این معنی نیست که آیفون داخل جعبه, محصول اپل نیست به این معنی است که فروشنده قبل از شما جعبه را باز کرده و حتما گوشی را استفاده کرده و سپس آنرا بسته بندی کرده و به عنوان جنس دست اول میفروشد.

منبع : وب سایت بروز رسانی

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر