تلگرام های غیر رسمی مجبور به غیر فعال سازی حالت روح شدند
شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۶
0 نظر
130 بازدید


اپلیکیشن تلگرام جز محبوب ترین برنامه های پیام رسان در ایران میباشد این اپلیکیشن  به دلیل راحتی و سرعتی که داردبه سرعت به محبوبیت رسید.

از جمله مزیت هایی که این برنامه دارد امکان ارسال هر نوع فایلی با فرمت مختلف میباشد ،تلگرام علاوه بر امکانات ویژه ای که برای کاربران در نظر گرفته است قابلیت های خوبی نیز برای توسعه دهندگان در نظر گرفته است به این صورت که توسعه دهندگان میتوانند با استفاده از سرور های تلگرام اپلیکیشن پیام رسان بر پایه تلگرام طراحی کنند.

چندی پیش در توییتر پاول دورف مدیر عامل تلگرام در پاسخ به یک توییت اعلام نمود برنامه های غیر رسمی تلگرام امن نبوده و کاربران را به استفاده از برنامه رسمی تلگرام تشویق نمود همچنین در پاسخ به سوال قابلیت روح که برخی از پیام رسان ها دارند اعلام نمود این امکان نقض حریم خصوصی کاربران است و بزودی اعلام میکند که این قابلیت را از برنامه خود حذف کنند !

حال پس از گذشت چند هفته از این اظهار نظر مدیر عامل تلگرام از تعیین مدت 10 روزه برای توسعه دهندگانی که این قابلیت را در برنامه خود فعال دارند خبر داد ،پاول دورف اعلام نموده است در صورتی که در طی مدت 10 روز توسعه دهندگان این امکان را از برنامه های خود حذف نکنند دسترسی برنامه های دارای این قابلیت به سرور های تلگرام مسدود خواهد شد !

طراحی وب سایت توسط گروه بازاریابی نوین برتر
فروش پنل مدیریتی پیامک
آموزش بازاریابی در اصفهان
طراحی وب سایت در اصفهان
نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر