دلیل گران بودن قیمت آیفون 8 چیست؟
دوشنبه ۰۱ خرداد ۱۳۹۶
0 نظر
186 بازدید

در طول این مدت اخبار و شایعات زیادی در رابطه با آیفون 8 منتشر شده است.در تمامی خبرها به این موضوع اشاره شده است که آیفون 8 بسیار متفاوت خواهد بود و دارای قابلیت های منحصر به فردی خواهد بود که انقلابی را در دنیای آیفون ها به پا خواهد کرد.اما به طبع با وجود یکسری قابلیت ها قیمت این مدل نسبت به نسل های دیگر اپل گرانتر خواهد بود.

 

همانطور که در خبرها آمده است در کنفرانس شهریور ماه احتمالا شاهد معرفی آیفون 8 خواهیم بود ،این در حالی است که دو مدل دیگر هم معرفی خواهد شد که بهبود یافته آیفون 7 و آیفون 7 پلاس خواهد بود.البته این دو موبایل به احتمال خیلی زیاد از نظر ابعاد مشابه به نسخه استاندارد خود یعنی آیفون 7 هستند.

 

به احتمال زیاد آیفون 8 با صفحه نمایش OLED عرضه می شود و این یکی از خصوصیت هایی است که اضافه شدن آن به مدل جدید قیمت دستگاه را تا 1000 فزایش می دهد.طبق اخباری که منتشر شده است، صفحه نمایش آیفون 8 دارای سایز 5.8 اینچ خواهد بود که تمام صفحه می باشد که کل صفحه را در بر خواهدگرفت.

 

در خبرهای دیگری هم آمده است که به احتمال زیاد آیفون8 از نسل های قبلی خود بلندتر خواهد بود .

آیفون 7 و آیفون 7 پلاس هم دارای تاچ سه بعدی هستند اما به کاربردن تاچ سه بعدی در صفحه نمایش OLED با توجه به اینکه این نوع صفحه نمایش پنل یک شیشه  مقاوم قرار دارد که استحکام صفحه نمایش را افزایش می دهد،  پیچیده و دشوار تر خواهد بود.

اما این نکته قابل توجه است که تمامی موارد گفته شده در حد شایعه است و باید منتظر واقعیت ها باشیم.

منبع:phonearena

گران بودن قیمت آیفون 8
دلیل گران بودن قیمت آیفون
آیفون 8
نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر